AKCE

ADAPŤÁK 2024

23.září 2024 žáci prvních ročníku zahájili novou expedici „Adapťák 2024“. Týden plný nezapomenutelných zážitků se odehrával v příjemném prostředí Outdoor Resortu Březová.

Na děti i učitele čekala řada aktivit na podporu týmového ducha, vzájemného poznávání se. Prožili společné plno zábavy, získali nové zkušenosti a navázali nová přátelství, která mnohdy vydrží na celý život.

Program kurzu byl zaměřen na rozvoj týmové spolupráce, vzájemného respektu a překonávání výzev. Prváčci si užili pestré aktivity, které jim pomohly nejen k rychlejší adaptaci na nové prostředí, ale také k vytvoření pevných vazeb se svými spolužáky. Našim cílem bylo poskytnout studentům prostor k tomu, aby si našli cestu k sobě navzájem, ale aby měli i čas poznat sami sebe.